Dzień otwartych drzwi na Wydziale Jesseniusa UK

Tag der offenen Tur_Jessenius_FakultatWydział Lekarski Jesseniusa w Martinie jest częścią Uniwersytetu Komeńskiego i tak jak w poprzednich latach tak i w roku 2017 dał swoich przyszłym studentom możliwość zapoznać się z ich przyszłą uczelnią.
Największym zainteresowaniem cieszyło się Centrum kompetencyjne oraz Symulacyjne centrum nauczania. Wielki sukces odniosły również zakład pielęgniarski, położnictwa, zdrowia publicznego oraz pomieszczenia Biblioteki akademickiej. Odwiedzający mieli możliwość nie tylko zapytać o wszystkie interesujące ich kwestie związane ze studiami medycznymi lub stomatologicznymi na Słowacji, ale także uzyskać informacje z pierwszej ręki.
Nie zabrakło też prezentacji video-konferencyjnego systemu, który umożliwia transmisję dźwięku i obrazu w jakości full HD. Za pomocą tego systemu studenci mają możliwość obserwować bezpośrednie transmisje operacji i innych metod diagnostycznych i leczniczych. Studenci mają możliwość komunikować się bezpośrednio z zespołem operacyjnym.
Prowadzone były dyskusje o e-lerningowych internetowych portalach, które mają niezastąpione miejsce w nowoczesnym systemie nauczania. Kandydaci na studia zostali zapoznani z możliwością przyłączenia się do studenckiej fachowej naukowej aktywności, możliwościami uczestnictwa w różnych programach międzynarodowej wymiany a w razie zainteresowania również o możliwości zakwaterowania i wyżywienia. W czasie dni otwartych drzwi uczelnię odwiedziło ponad trzystu uczniów średnich szkół ze Słowacji i z zagranicy. Jeśli i Ciebie interesują studia medycyny ogólnej na Wydziale Lekarskim Jesseniusa Uniwersytetu Komeńskiego, nie wahaj się i napisz do nas jeszcze dzisiaj. Pomożemy Ci w procesie rekrutacji.

Referencje

Anna

Zadzwoniłam do agencji Petera, ponieważ nie rozumiałam jak poprawnie przeprowadzić proces nostryfikacji moich dokumentów. Peter w ciągu 10 minut wytłumaczył mi przez telefon na czym polega ten proces, a następnie wysłał maila z ogólnymi wskazówkami jak tego dokonać.

Anna
Wydział Lekarski Uniwersytetu Komeńskiego

Kristian Varga

JLF UK rozwija osobowość przyszłego lekarza nie tylko po stronie profesjonalnej, ale też wszystkich innych. Umożliwia studentom uczestnictwo w różnych pozauczelnianych aktywnościach, wyjazdach zagranicznych i przyczynia się do profesjonalnego wzrostu dobrze wykształconych specjalistów w swoich obszarach.

MUDr. Kristian Varga
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie Uniwersytetu Komeńskiego

Łukasz

Peter z MedycynaSlowacja.pl był bardzo pomocny w całym procesie aplikacji na studia i pokonywaniu wszelkich trudności w nowym mieście. Osoba, godna zaufania, gorąco polecam;)

Łukasz
Stomatologia, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Basia

Znalazłam ofertę medycynaslowacja.pl na YouTubie – szukałam informacji o szkole, a oni przeprowadzili świetne wywiady ze studentami, które bardzo pomogły mi w podjęciu decyzji. Skontaktowałam się z nimi i dowiedziałam się, jaka jest różnica w studiowaniu w Koszycach, Martinie i Bratysławie. Zachęcam każdego do skorzystania z ich pomocy.

Basia
Medycyna ogólna, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Maciek

Dzieki waszej agencji proces rekrutacyjny przebiegł bez żadnych problemów!

Maciek
Wydział Lekarski Jesseniusa Uniwersytetu Komeńskiego

Terminy i miejsce postępowania rekrutacyjnego

Wydziały partnerskie