Kurs przygotowawczy w Warszawie na Wydział lekarski w Koszycach

Chcesz studiować na Słowacji medycynę lub stomatologię na Wydziale Lekarskim w Koszycach UPJŠ, ale boisz się procedury rekrutacyjnej?
Kontaktuje się z nami w tej sprawie wielu studentów i z tego powodu zdecydowaliśmy się, że zorganizujemy kurz przygotowawczy bezpośrednio w Warszawie.

O kursie
Egzamin wstępny do Koszyc obejmuje dwa obszary tematyczne: chemię i biologię. Co prawda wszystkie pytania są wcześniej znane, ale z drugiej strony umożliwa to lepsze zrozumienie odpowiedzi – to znaczy, że możesz szybko wyprowadzić odpowiedż lub ją wyliczyć. Dzięki kursom przygotowawczym możesz znacznie zwiększysz swoje szanse na przyjęcie – liczba osób ubiegających się o przyjęcie do Koszyc corocznie wzrasta i dlatego neleży się sumiennie przygotować.

Rozkład godzin
Kurs rozpoczyna się 22. 07. 2017 i będzie się odywać w każdą sobotę przez 4 tygodni. Ostatnie godziny nauczania przewidziane są na weekend 12 i 13. 8. 2017 – weekend przed egzaminem wstępnym w Koszycach.
Każde spotkanie będzie trwało 4 godziny. Oprócz przygotowania do każdego z pytań częścią nauczania będzie również przygotowanie psychologiczne do właściwego testu.

Cena kursu wynosi 1299 zł (jeśli zarejestrujesz się przez medycynaSlowacja.pl), ewentualne 1899 zł (jeśli zarejestrujesz się przez inne biuro).
W przypadku niezadowolenia zwracamy 105% z ceny kursu.

Nie jestem z Warszawy, ale chciałbym/chciałabym przygotować się do postępowania rekrutacyjnego do Koszyc. Co należy zrobić?
Nie rozpaczaj, w takim przypadku można wziąć pomocy naszych doświadczonych lektorów poprzez Skype. Wystarczy napisacz do nas czy chcesz przygotować się z chemii albo biologii i rozdaj pytań, z którymi masz problem. Następnie skontaktujemy się z Tobą i załatwimy ci prywatnego nauczyciela.
W przypadku niezadowolenia zwracamy 105% z ceny kursu przygotowawczego.

Postępowanie rekrutacyjne odbywa się w Koszycach 18. 8. 2017. Ostatni weekend przed egzaminem wstępnym zajęcia odbędą się w sobotę i niedzielę.
Aby uzyskać więcej informacji proszę pisać (info@medycynaslowacja.pl) lub dzwonić na +48 576 706 013.

Referencje

Anna

Zadzwoniłam do agencji Petera, ponieważ nie rozumiałam jak poprawnie przeprowadzić proces nostryfikacji moich dokumentów. Peter w ciągu 10 minut wytłumaczył mi przez telefon na czym polega ten proces, a następnie wysłał maila z ogólnymi wskazówkami jak tego dokonać.

Anna
Wydział Lekarski Uniwersytetu Komeńskiego

Kristian Varga

JLF UK rozwija osobowość przyszłego lekarza nie tylko po stronie profesjonalnej, ale też wszystkich innych. Umożliwia studentom uczestnictwo w różnych pozauczelnianych aktywnościach, wyjazdach zagranicznych i przyczynia się do profesjonalnego wzrostu dobrze wykształconych specjalistów w swoich obszarach.

MUDr. Kristian Varga
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie Uniwersytetu Komeńskiego

Łukasz

Peter z MedycynaSlowacja.pl był bardzo pomocny w całym procesie aplikacji na studia i pokonywaniu wszelkich trudności w nowym mieście. Osoba, godna zaufania, gorąco polecam;)

Łukasz
Stomatologia, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Basia

Znalazłam ofertę medycynaslowacja.pl na YouTubie – szukałam informacji o szkole, a oni przeprowadzili świetne wywiady ze studentami, które bardzo pomogły mi w podjęciu decyzji. Skontaktowałam się z nimi i dowiedziałam się, jaka jest różnica w studiowaniu w Koszycach, Martinie i Bratysławie. Zachęcam każdego do skorzystania z ich pomocy.

Basia
Medycyna ogólna, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Maciek

Dzieki waszej agencji proces rekrutacyjny przebiegł bez żadnych problemów!

Maciek
Wydział Lekarski Jesseniusa Uniwersytetu Komeńskiego

Terminy i miejsce postępowania rekrutacyjnego

Wydziały partnerskie