Kurs przygotowujący do egzaminu wstępnego w Koszycach

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kursie przygotowującym do egzaminu wstępnego w Koszycach.

Wspólnie z naszym partnerem Student4Student organizujemy dla Was kurs przygotowujący do egzaminu wstępnego na Uniwersytet im. J. P. Safarika w Koszycach. Dedykowany jest onwszystkim osobom, które chciałyby w tym roku przystąpić do rektutacji na studia medyczne, zarówno na medycynę ogólną, jak i stomatologię.

Podczas kursu zostaną omówione WSZYSTKIE pytania z bazy (1200 pytań), a na ostatnich zajęciach przystąpicie do próbnego egzaminu, żeby ostatecznie się sprawdzić.

Zajęcia będą odbywać się w lipcu w Warszawie. Na każdych z nich omówimy 300 pytań (150 z biologii i 150 z chemii). Zajęcia będą trwały 5 godzin zegarowych (po 2,5 godziny na przedmiot).

Koszt:

1350 zł – cena standardowa

1200 zł – cena dla osób korzystających z usług agencji MedycynaSłowacja

OPCJA ZAJĘĆ ONLINE

Rozkład zjazdów:

Zajęcia są dostosowane indywidualnie do każdego kursanta. To Ty wybierasz dogodny dla Ciebie czas na naukę. Z lektorem można umawiać się również na bieżąco.

W sumie w pakiecie jest 19 godzin zajęć + test online:

  • 18 godzin poświęcone jest teorii i omówieniu po kolei wszystkich pytań z bazy;
  • test online, na które przewidziane jest 2,5 godziny
  • ostatnia godzina to zajęcia w formie konsultacji, na których będzie można poznać wyniki swojego testu oraz jeszcze raz omówić popełnione błędy i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Forma zajęć:

Zajęcia online przez Skype bez wychodzenia z domu. Podstawowym wymogiem jest posiadanie dobrego połączenia internetowego, kamerki oraz mikrofonu.

Koszt:

1350 zł – cena standardowa

1200 zł – cena dla osób korzystających z usług agencji MedycynaSłowacja

Każdy uczestnik kursu otrzyma dyplom ukończenia.

Referencje

Anna

Zadzwoniłam do agencji Petera, ponieważ nie rozumiałam jak poprawnie przeprowadzić proces nostryfikacji moich dokumentów. Peter w ciągu 10 minut wytłumaczył mi przez telefon na czym polega ten proces, a następnie wysłał maila z ogólnymi wskazówkami jak tego dokonać.

Anna
Wydział Lekarski Uniwersytetu Komeńskiego

Kristian Varga

JLF UK rozwija osobowość przyszłego lekarza nie tylko po stronie profesjonalnej, ale też wszystkich innych. Umożliwia studentom uczestnictwo w różnych pozauczelnianych aktywnościach, wyjazdach zagranicznych i przyczynia się do profesjonalnego wzrostu dobrze wykształconych specjalistów w swoich obszarach.

MUDr. Kristian Varga
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie Uniwersytetu Komeńskiego

Łukasz

Peter z MedycynaSlowacja.pl był bardzo pomocny w całym procesie aplikacji na studia i pokonywaniu wszelkich trudności w nowym mieście. Osoba, godna zaufania, gorąco polecam;)

Łukasz
Stomatologia, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Basia

Znalazłam ofertę medycynaslowacja.pl na YouTubie – szukałam informacji o szkole, a oni przeprowadzili świetne wywiady ze studentami, które bardzo pomogły mi w podjęciu decyzji. Skontaktowałam się z nimi i dowiedziałam się, jaka jest różnica w studiowaniu w Koszycach, Martinie i Bratysławie. Zachęcam każdego do skorzystania z ich pomocy.

Basia
Medycyna ogólna, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Maciek

Dzieki waszej agencji proces rekrutacyjny przebiegł bez żadnych problemów!

Maciek
Wydział Lekarski Jesseniusa Uniwersytetu Komeńskiego

Terminy i miejsce postępowania rekrutacyjnego

Wydziały partnerskie