Nowi profesorowie na Wydziale Lekarskim w Koszycach

W czwartek 18. maja 2017 prezydent Słowacji, pan Andrej Kiska, mianował trzydzieścioro nowych profesorów. Wśród nich są również pracownicy Wydziału Lekarskiego UPJŠ w Koszycach. Tytuł „profesora“ otrzymał Róbert Dankovčík w zakresie ginekologii i położnictwa oraz Jana Kaťuchová w zakresie chirurgii. Wiemy, jaka długa i skomplikowana jest droga do profesury, dlatego wszystkim nowym profesorom z Koszyc serdecznie gratulujemy!

doc. MUDr. Róbert Dankovčík, PhD., MPH.

doc. MUDr. Róbert Dankovčík, PhD., MPH.


doc. MUDr. Jana Kaťuchová, PhD.

doc. MUDr. Jana Kaťuchová, PhD.

Referencje

Anna

Zadzwoniłam do agencji Petera, ponieważ nie rozumiałam jak poprawnie przeprowadzić proces nostryfikacji moich dokumentów. Peter w ciągu 10 minut wytłumaczył mi przez telefon na czym polega ten proces, a następnie wysłał maila z ogólnymi wskazówkami jak tego dokonać.

Anna
Wydział Lekarski Uniwersytetu Komeńskiego

Kristian Varga

JLF UK rozwija osobowość przyszłego lekarza nie tylko po stronie profesjonalnej, ale też wszystkich innych. Umożliwia studentom uczestnictwo w różnych pozauczelnianych aktywnościach, wyjazdach zagranicznych i przyczynia się do profesjonalnego wzrostu dobrze wykształconych specjalistów w swoich obszarach.

MUDr. Kristian Varga
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie Uniwersytetu Komeńskiego

Łukasz

Peter z MedycynaSlowacja.pl był bardzo pomocny w całym procesie aplikacji na studia i pokonywaniu wszelkich trudności w nowym mieście. Osoba, godna zaufania, gorąco polecam;)

Łukasz
Stomatologia, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Basia

Znalazłam ofertę medycynaslowacja.pl na YouTubie – szukałam informacji o szkole, a oni przeprowadzili świetne wywiady ze studentami, które bardzo pomogły mi w podjęciu decyzji. Skontaktowałam się z nimi i dowiedziałam się, jaka jest różnica w studiowaniu w Koszycach, Martinie i Bratysławie. Zachęcam każdego do skorzystania z ich pomocy.

Basia
Medycyna ogólna, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Maciek

Dzieki waszej agencji proces rekrutacyjny przebiegł bez żadnych problemów!

Maciek
Wydział Lekarski Jesseniusa Uniwersytetu Komeńskiego

Terminy i miejsce postępowania rekrutacyjnego

Wydziały partnerskie