O nas

Medycynaslowacja.pl to oficjalny reprezentant słowackich lekarskich, technicznych, ekonomicznych czy filozoficznych wydziałów. Ze względu na liczbę reprezentowanych wydziałów jesteśmy bezkonkurencyjnym numerem jeden na słowackim rynku. Możemy Ci pomóc także bezpośrednio na miejscu – nasza siedziba znajduje się na Słowacji.

Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna dla studentów. Jedyne koszty, które musisz ponieść przy rejestracji to opłaty za postępowanie rekrutacyjne, koszt oficjalnego tłumaczenia dokumentów na język słowacki i koszta podróży.

Wykaz oficjalnie reprezentowanych wydziałów:

Wydział Lekarski UPJŠ Koszyce

Wydział Lekarski Jesseniusa UK Martin

Wydział Inżynierii Lądowej TUKE

Wydział Elektrotechniki i Informatyki TUKE

Wydział Górnictwa, Ekologii, Zarządzania i Technologii TUKE

Wydział Lotnictwa TUKE

Wydział Ekonomiczny TUKE

Wydział Technologii Wytwarzania TUKE

Mgr. Ing. Peter Zavacky

Mgr. Ing. Peter Zavacky

Cześć,
Nazywam się Peter i prowadzę agencję dla studentów z Polski.
Ukończone wykształcenie: Wydział Ekonomiczny, Wydział Prawa
Liczba wydziałów reprezentowanych: 8
Liczba programów studiów: 75

Mgr. Juliana Spisakova

Mgr. Juliana Spisakova

Czesć,

z własnego doświadczenia wiem, jak są trudne pierwsze miesiące zagranicą. Pobyt zagranicą dał mi wiele: nauczyłam się języka, zdobyłam nowe doświadczenia i poznałam wspaniałych ludzi. Jedynym problemem było załatwienie wszystkich niezbędnych dokumentów dotyczących uniwersytetu, ale zawsze mi pomógł mój koordynator. Teraz ja jestem na stanowisku koordynatora i chętnie Państwu pomogę z załatwieniem dokumentów dotyczących przyjęcia rekrutacyjnego.

MUDr. Kristian Varga

Referencje

Anna

Zadzwoniłam do agencji Petera, ponieważ nie rozumiałam jak poprawnie przeprowadzić proces nostryfikacji moich dokumentów. Peter w ciągu 10 minut wytłumaczył mi przez telefon na czym polega ten proces, a następnie wysłał maila z ogólnymi wskazówkami jak tego dokonać.

Anna
Wydział Lekarski Uniwersytetu Komeńskiego

Tarjei

Moja grupa jest najlepsza – wspieramy się wzajemnie, głównie w trudnych egzaminacyjnych chwilach. Studenci w naszej grupie są z takich krajów jak Polska, Norwegia, Szwecja i wielu innych krajów.

Tarjei
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie

Kristian Varga

JLF UK rozwija osobowość przyszłego lekarza nie tylko po stronie profesjonalnej, ale też wszystkich innych. Umożliwia studentom uczestnictwo w różnych pozauczelnianych aktywnościach, wyjazdach zagranicznych i przyczynia się do profesjonalnego wzrostu dobrze wykształconych specjalistów w swoich obszarach.

MUDr. Kristian Varga
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie Uniwersytetu Komeńskiego

Łukasz

Peter z MedycynaSlowacja.pl był bardzo pomocny w całym procesie aplikacji na studia i pokonywaniu wszelkich trudności w nowym mieście. Osoba, godna zaufania, gorąco polecam;)

Łukasz
Stomatologia, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Terminy i miejsce postępowania rekrutacyjnego

Wydziały partnerskie