Kontakt

Masz pytania dotyczące rekrutacji? Potrzebujesz pomocy z przygotowaniem dokumentów na egzamin wstępny? A może chcesz zapytać o coś innego? Zachęcamy do kontaktu z nami mailowo lub telefonicznie – z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

info@medycynaslowacja.pl

(+48) 881 755 375 / Jakub

(+421) 910 173 958 – if you want to check your level of English, give me a call, I will be happy to give you some feedback / Peter

Facebook: Medycyna Slowacja – studia medyczne za granicą

Instagram: @medycyna_slowacja

YouTube: Medycyna Slowacja

Skype: wystarczy wpisać “medycyna” i odszukać konto z naszym logo 🙂

O nas

Medycynaslowacja.pl to oficjalny reprezentant słowackich wydziałów lekarskich, technicznych, ekonomicznych oraz filozoficznych. Ze względu na liczbę reprezentowanych wydziałów jesteśmy numerem jeden na słowackim rynku. Możemy Ci pomóc także bezpośrednio na miejscu – nasza siedziba znajduje się na Słowacji.

Oferowane przez nas usługi są całkowicie bezpłatne. Jedyne koszty, które musisz ponieść przy rejestracji to opłaty za postępowanie rekrutacyjne, koszt oficjalnego tłumaczenia dokumentów na język słowacki i koszta podróży.

Wykaz oficjalnie reprezentowanych wydziałów:

Wydział Lekarski UPJŠ Koszyce

Wydział Lekarski Jesseniusa UK Martin

Wydział Inżynierii Lądowej TUKE

Wydział Elektrotechniki i Informatyki TUKE

Wydział Górnictwa, Ekologii, Zarządzania i Technologii TUKE

Wydział Lotnictwa TUKE

Wydział Ekonomiczny TUKE

Wydział Technologii Wytwarzania TUKE

Cześć!

Nazywam się Jakub, i pomagam maturzystom w osiągnięciu niezwykłej przyszłości – takiej, o jakiej marzą. Wspomagam młodych ludzi w procesie rekrutacji tak, aby była ona dla nich bezproblemowa. „MedycynaSlowacja” daje mi możliwość rozwoju w wielu dziedzinach, przez co spełniając Twoje marzenia, spełniam i moje.
Napisz do nas, pomogę Ci!
Jakub

Witam,

Jestem lekarzem, absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Skończyłem II Wydział Lekarski English Division. Studiowałem 3 lata na Słowacji na Uniwersytecie Pavla Jozefa Šafárika w Koszycach. Kontynuowałem studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, który skończyłem z wyróznieniem. Wszystkie lata studiowałem medycynę w języku angielskim. W październiku 2016 roku zdałem egzamin IELTS z poziomem C1.

Mgr. Ing. Peter Zavacky

Mgr. Ing. Peter Zavacky

Nazywam się Peter i prowadzę agencję dla polskich studentów „MedycynaSlowacja”. Wszystko zaczęło się trzy lata temu – przekonałem 8 słowackich wydziałów do współpracy i obecnie pomagam ponad 100 studentom z całego świata. Ponadto, mój zespół zorganizował dla nich event w Koszycach, który odniósł ogromny sukces – przyszło ponad 250 osób i zostaliśmy nawet zaproszeni do słowackiej telewizji (zobacz poniżej). Z radością pomogę Ci spełnić marzenie o byciu lekarzem w Bratysławie, Koszycach lub Martinie!

Referencje

Anna

Zadzwoniłam do agencji Petera, ponieważ nie rozumiałam jak poprawnie przeprowadzić proces nostryfikacji moich dokumentów. Peter w ciągu 10 minut wytłumaczył mi przez telefon na czym polega ten proces, a następnie wysłał maila z ogólnymi wskazówkami jak tego dokonać.

Anna
Wydział Lekarski Uniwersytetu Komeńskiego

Kristian Varga

JLF UK rozwija osobowość przyszłego lekarza nie tylko po stronie profesjonalnej, ale też wszystkich innych. Umożliwia studentom uczestnictwo w różnych pozauczelnianych aktywnościach, wyjazdach zagranicznych i przyczynia się do profesjonalnego wzrostu dobrze wykształconych specjalistów w swoich obszarach.

MUDr. Kristian Varga
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie Uniwersytetu Komeńskiego

Łukasz

Peter z MedycynaSlowacja.pl był bardzo pomocny w całym procesie aplikacji na studia i pokonywaniu wszelkich trudności w nowym mieście. Osoba, godna zaufania, gorąco polecam;)

Łukasz
Stomatologia, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Basia

Znalazłam ofertę medycynaslowacja.pl na YouTubie – szukałam informacji o szkole, a oni przeprowadzili świetne wywiady ze studentami, które bardzo pomogły mi w podjęciu decyzji. Skontaktowałam się z nimi i dowiedziałam się, jaka jest różnica w studiowaniu w Koszycach, Martinie i Bratysławie. Zachęcam każdego do skorzystania z ich pomocy.

Basia
Medycyna ogólna, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Maciek

Dzieki waszej agencji proces rekrutacyjny przebiegł bez żadnych problemów!

Maciek
Wydział Lekarski Jesseniusa Uniwersytetu Komeńskiego

Terminy i miejsce postępowania rekrutacyjnego

Wydziały partnerskie