Odbyły się uroczyste immatrykulacje pierwszaków

W środę 16. 11. 2016 odbyły się w Auli Wydziału Lekarskiego UPJŠ w Koszycach immatrykulacje studentów pierwszego roku studiów na UPJŠ LF. Pierwsza uroczystość odbyła się dla studentów pierwszego roku na studiach lekarskich medycznych i stomatologicznych i studentów nielekarskich programów studiów, drugi akt uroczystości był przeznaczony studentom programów lekarskich w języku angielskim. Na immatrykulacjach obecni byli prawie wszyscy studenci pierwszego roku z całkowitej liczby 550 przyjętych.

immatrykulacje_pierwszakow_upjs

Podczas uroczystości studenci złożyli ślubowanie immatrykulacyjne, w którym ślubowali pełnić podstawowe obowiązki studenta UPJŠ w Koszycach i jego Wydziału Lekarskiego UPJŠ, respektować decyzje Senatu Akademickiego, uniwersytetu i wydziału i studiować tak, aby ich działanie przynosiło wszechstronny użytek, szanować, chronić i szerzyć dobre imię LF UPJŠ w Koszycach – i nie dopuścić się niczego, czym by mu zaszkodzili.

W uroczystym przemówieniu dziekan przypomniał im, że po przyjęciu do wielkiej rodziny studentów wydziału stoją na progu życiowego rozdziału, który nie będzie łatwy, ale przyniesie również wiele pięknych chwil i radości. „Życzę Wam też, aby czas, który przeżyjecie na naszej alma mater, był jednym z najpiękniejszych okresów waszego życia,“ podkreślił dziekan.

Testimonials

Anna

Zadzwoniłam do agencji Petera, ponieważ nie rozumiałam jak poprawnie przeprowadzić proces nostryfikacji moich dokumentów. Peter w ciągu 10 minut wytłumaczył mi przez telefon na czym polega ten proces, a następnie wysłał maila z ogólnymi wskazówkami jak tego dokonać.

Anna
Wydział Lekarski Uniwersytetu Komeńskiego

Kristian Varga

JLF UK rozwija osobowość przyszłego lekarza nie tylko po stronie profesjonalnej, ale też wszystkich innych. Umożliwia studentom uczestnictwo w różnych pozauczelnianych aktywnościach, wyjazdach zagranicznych i przyczynia się do profesjonalnego wzrostu dobrze wykształconych specjalistów w swoich obszarach.

MUDr. Kristian Varga
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie Uniwersytetu Komeńskiego

Łukasz

Peter z MedycynaSlowacja.pl był bardzo pomocny w całym procesie aplikacji na studia i pokonywaniu wszelkich trudności w nowym mieście. Osoba, godna zaufania, gorąco polecam;)

Łukasz
Stomatologia, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Basia

Znalazłam ofertę medycynaslowacja.pl na YouTubie – szukałam informacji o szkole, a oni przeprowadzili świetne wywiady ze studentami, które bardzo pomogły mi w podjęciu decyzji. Skontaktowałam się z nimi i dowiedziałam się, jaka jest różnica w studiowaniu w Koszycach, Martinie i Bratysławie. Zachęcam każdego do skorzystania z ich pomocy.

Basia
Medycyna ogólna, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Maciek

Dzieki waszej agencji proces rekrutacyjny przebiegł bez żadnych problemów!

Maciek
Wydział Lekarski Jesseniusa Uniwersytetu Komeńskiego

Upcoming Events

Wydziały partnerskie