Stypendia dla najlepszych studentów

Rok akademicki to liczne wyzwania dla studentów. Nowe przedmioty na uczelni, praktyki studenckie, a także inne obowiązki, które umożliwiają skuteczną naukę na uniwersytetach. Często wiąże się to ze sporymi wydatkami. Począwszy od ubezpieczenia, dojazdów, mieszkania, aż po wymagające nakładu finansowego badania naukowe. Nasza agencja, będąc świadomą wszelkich wyzwań czyhających na studentów, stara się jak najskuteczniej wspierać ich rozwój.

Stworzyliśmy program stypendialny, który umożliwia studentom realizację ich planów. Najlepsi studenci, którzy korzystają ze wsparcia agencji, mają możliwość otrzymania grantu w postaci stypendium. Pod uwagę brane są wyniki w nauce, wyniki badań z prac naukowo-badawczych, a także zajęcia dodatkowe, w których realizuje się student. Na podstawie uzyskanych rezultatów, tworzymy listy rankingowe i nagradzamy najlepszych.

Stypendium agencyjne to szansa na rozwój osobisty w wybranej dziedzinie, a także pierwszy krok, by zostać zauważonym. Dodatkowe środki finansowe dają możliwość prowadzenia badań naukowych, uczestnictwa w płatnych konferencjach, czy uzupełniania wiedzy podczas płatnych zajęć podnoszących kwalifikacje. Właściwie wykorzystane stypendium naukowe to niebywała szansa na poszerzenie horyzontów wiedzy, które zaowocują w przyszłości.

Doceniamy naszych studentów i wiemy, jak wiele wysiłku wkładają, by sięgać po sukces. Stypendium to wsparcie, ale również podziękowanie za ich liczne osiągnięcia.

Referencje

Anna

Zadzwoniłam do agencji Petera, ponieważ nie rozumiałam jak poprawnie przeprowadzić proces nostryfikacji moich dokumentów. Peter w ciągu 10 minut wytłumaczył mi przez telefon na czym polega ten proces, a następnie wysłał maila z ogólnymi wskazówkami jak tego dokonać.

Anna
Wydział Lekarski Uniwersytetu Komeńskiego

Kristian Varga

JLF UK rozwija osobowość przyszłego lekarza nie tylko po stronie profesjonalnej, ale też wszystkich innych. Umożliwia studentom uczestnictwo w różnych pozauczelnianych aktywnościach, wyjazdach zagranicznych i przyczynia się do profesjonalnego wzrostu dobrze wykształconych specjalistów w swoich obszarach.

MUDr. Kristian Varga
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie Uniwersytetu Komeńskiego

Łukasz

Peter z MedycynaSlowacja.pl był bardzo pomocny w całym procesie aplikacji na studia i pokonywaniu wszelkich trudności w nowym mieście. Osoba, godna zaufania, gorąco polecam;)

Łukasz
Stomatologia, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Basia

Znalazłam ofertę medycynaslowacja.pl na YouTubie – szukałam informacji o szkole, a oni przeprowadzili świetne wywiady ze studentami, które bardzo pomogły mi w podjęciu decyzji. Skontaktowałam się z nimi i dowiedziałam się, jaka jest różnica w studiowaniu w Koszycach, Martinie i Bratysławie. Zachęcam każdego do skorzystania z ich pomocy.

Basia
Medycyna ogólna, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Maciek

Dzieki waszej agencji proces rekrutacyjny przebiegł bez żadnych problemów!

Maciek
Wydział Lekarski Jesseniusa Uniwersytetu Komeńskiego

Terminy i miejsce postępowania rekrutacyjnego

Wydziały partnerskie