Wydział lekarski w Koszycach otworzył drzwi na oścież

Wydział_lekarski_Koszyce_otworzył_drzwi_ościeżMedycyna w Koszycach (Wydział lekarski Uniwersytetu Pavla Jozefa Šafárika) zapewnia studia doktoranckie w programach studiów medycyny ogólnej i stomatologii jak również licencjackie i magisterskie w programach pielęgniarstwo, fizykoterapia i zdrowie publiczne. Także w tym roku wydział zachował tradycję i otworzył zainteresowanym studiami szeroko swoje drzwi; i naprawdę było co oglądać!
Dla biorących udział w wydarzeniu pracownicy Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu w Koszycach przygotowali nie tylko video prezentacje WL i przedstawienia dwóch organizacji studenckich – Zrzeszenie studentów medycyny Koszyce i Słowackiego zrzeszenia studentów stomatologii – ale także zaprezentowali pomoce naukowe, modele ludzkiego ciała, ludzkie kości i instrumenty używane w pracy lekarzy, co zachwyciło wielu odwiedzających.
Studenci mieli możliwość nie tylko dotknąć się prawdziwych kości ale również spróbować borowania i wyrywania zębów na przygotowanych modelach, zrobić zastrzyk w pośladek, zapoznać się z instrumentami chirurgicznymi i sprzętem do laparoskopii do różnych zastosowań.
Przy czterech stanowiskach, które przygotowali pracownicy Zakładu anatomii, Zakładu pielęgniarskiego, I. kliniki chirurgicznej ikoszyce_UPJS_medycyna I. kliniki stomatologicznej, przeszło ponad pięćset studentów i wielu z nich naprawdę żywo interesowało się nie tylko wieloma wystawionymi przedmiotami, ale także informacjami dotyczącymi studiów na koszyckim wydziale lekarskim, który ma już prawie 70-letnią historię.
Oprócz zajęć pedagogicznych Wydział prowadzi bogate prace naukowo-badawcze w ramach krajowych i międzynarodowych projektów z użyciem unikatowych laboratoriów i sprzętu zyskanego ze środków Europejskich funduszy strukturalnych.
Zorientowanie na ważne projekty badawcze podnosi jakość prac badawczych, rangę i prestiż Medycyny w Koszycach jak taż jakość studiowania, która uwzględnia aktualne odkrycia medycyny.
Medycyna v Koszycach w kompleksowej akredytacji utrzymuje swoją pozycję w najwyższej kategorii „A” (uzyskał ocenę punktową 3,95 na max. 4,0)

Referencje

Anna

Zadzwoniłam do agencji Petera, ponieważ nie rozumiałam jak poprawnie przeprowadzić proces nostryfikacji moich dokumentów. Peter w ciągu 10 minut wytłumaczył mi przez telefon na czym polega ten proces, a następnie wysłał maila z ogólnymi wskazówkami jak tego dokonać.

Anna
Wydział Lekarski Uniwersytetu Komeńskiego

Kristian Varga

JLF UK rozwija osobowość przyszłego lekarza nie tylko po stronie profesjonalnej, ale też wszystkich innych. Umożliwia studentom uczestnictwo w różnych pozauczelnianych aktywnościach, wyjazdach zagranicznych i przyczynia się do profesjonalnego wzrostu dobrze wykształconych specjalistów w swoich obszarach.

MUDr. Kristian Varga
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie Uniwersytetu Komeńskiego

Łukasz

Peter z MedycynaSlowacja.pl był bardzo pomocny w całym procesie aplikacji na studia i pokonywaniu wszelkich trudności w nowym mieście. Osoba, godna zaufania, gorąco polecam;)

Łukasz
Stomatologia, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Basia

Znalazłam ofertę medycynaslowacja.pl na YouTubie – szukałam informacji o szkole, a oni przeprowadzili świetne wywiady ze studentami, które bardzo pomogły mi w podjęciu decyzji. Skontaktowałam się z nimi i dowiedziałam się, jaka jest różnica w studiowaniu w Koszycach, Martinie i Bratysławie. Zachęcam każdego do skorzystania z ich pomocy.

Basia
Medycyna ogólna, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Maciek

Dzieki waszej agencji proces rekrutacyjny przebiegł bez żadnych problemów!

Maciek
Wydział Lekarski Jesseniusa Uniwersytetu Komeńskiego

Terminy i miejsce postępowania rekrutacyjnego

Wydziały partnerskie