Wydział lekarski w Koszycach otrzymał wysokiej klasy sprzęt

Trening czyni mistrza. A gdzie ten cytat miałby być prawdziwszy, jeśli nie w medycynie, gdzie przy ochronie życia może zdecydować każdy szczegół. Uświadamiają sobie to również w Instytucie pielęgniarstwa Wydziału lekarskiego UPJŠ, gdzie o edukację lekarzy stara się już kilka nowych symulatorów, modeli i symulatorów.
pomoc_symulacyjna_Koszyce_MedycynaInstytut zakupił w ramach projektu IRES dziesiątki nowych pomocy symulacyjnych. Mają one studentom medycyny, ale też lekarzom pomóc w podniesieniu efektów nauczania i podniesieniu jakości praktyki opieki nad pacjentem. Medycy mogą dzięki temu kształcić się bez zagrożenia pacjenta. Przećwiczą różne postępowania lecznicze, łącznie z rzadkimi sytuacjami, gdzie trzeba bardzo szybko reagować i być świetnie przygotowanym.
Nowe wyposażenie pomocnicze na UPJŠ jest bardzo zróżnicowane. Medycy mogą ćwiczyć chirurgię nie tylko na „dorosłych“ osobach, ale też na manekinach seniorów, noworodków, niemowląt czy dzieci w wieku przedszkolnym. Modele są ponadto bardzo autentyczne.
Jakość nauczania na Wydziale lekarskim ponownie się zwiększyła – dla słowackich jak też zagranicznych studentów jest to kolejny powód, dlaczego zgłosić się tutaj.

Referencje

Anna

Zadzwoniłam do agencji Petera, ponieważ nie rozumiałam jak poprawnie przeprowadzić proces nostryfikacji moich dokumentów. Peter w ciągu 10 minut wytłumaczył mi przez telefon na czym polega ten proces, a następnie wysłał maila z ogólnymi wskazówkami jak tego dokonać.

Anna
Wydział Lekarski Uniwersytetu Komeńskiego

Kristian Varga

JLF UK rozwija osobowość przyszłego lekarza nie tylko po stronie profesjonalnej, ale też wszystkich innych. Umożliwia studentom uczestnictwo w różnych pozauczelnianych aktywnościach, wyjazdach zagranicznych i przyczynia się do profesjonalnego wzrostu dobrze wykształconych specjalistów w swoich obszarach.

MUDr. Kristian Varga
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie Uniwersytetu Komeńskiego

Łukasz

Peter z MedycynaSlowacja.pl był bardzo pomocny w całym procesie aplikacji na studia i pokonywaniu wszelkich trudności w nowym mieście. Osoba, godna zaufania, gorąco polecam;)

Łukasz
Stomatologia, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Basia

Znalazłam ofertę medycynaslowacja.pl na YouTubie – szukałam informacji o szkole, a oni przeprowadzili świetne wywiady ze studentami, które bardzo pomogły mi w podjęciu decyzji. Skontaktowałam się z nimi i dowiedziałam się, jaka jest różnica w studiowaniu w Koszycach, Martinie i Bratysławie. Zachęcam każdego do skorzystania z ich pomocy.

Basia
Medycyna ogólna, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Maciek

Dzieki waszej agencji proces rekrutacyjny przebiegł bez żadnych problemów!

Maciek
Wydział Lekarski Jesseniusa Uniwersytetu Komeńskiego

Terminy i miejsce postępowania rekrutacyjnego

Wydziały partnerskie