Egzamin wstępny na medycynę w Łodzi lub Warszawie – zdaj go w Polsce, studiuj na Słowacji!

Decyzja o podjęciu studiów za granicą wiąże się z licznymi formalnościami. Nasza agencja zupełnie za darmo pomoże Ci w pokonaniu wszelkich trudności. Jedną z nich niewątpliwie jest zdanie egzaminów wstępnych na wybraną uczelnię.

Co zyskujesz nawiązując współpracę z nami? 

Po pierwsze – egzamin kwalifikacyjny możesz napisać w Łodzi lub Warszawie
Zorganizujemy egzamin wstępny w Łodzi i Warszawie, byś już od nowego semestru mógł studiować na Wydziale Medycyny w Koszycach. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzisz czas oraz pieniądze.

Po drugie – otrzymasz Ci pytania na egzamin wstępny
Jeśli zdecydujesz się przystąpić do egzaminu z nami, otrzymasz dodatkowe wsparcie zarówno na polu przygotowań merytorycznych, jak i w praktyce. Z odpowiednim wyprzedzeniem wyślemy Ci testy przygotowawcze, byś mógł na bieżąco przyswajać wiedzę. Wszystkie testy są skonstruowane na bazie pytań, które znajdą się na egzaminie.

Po trzecie – w prezencie dostaniesz darmowe konsultacje z biologii i chemii
Co więcej, każdy kto zdecyduje się na współpracę z nami będzie mógł skorzystać nieodpłatnie z jednogodzinnych konsultacji z biologii oraz chemii. Podczas nich możliwe będzie omówienie najtrudniejszych pytań, rozwianie wszelkich wątpliwości w danej dziedzinie.

Po czwarte – otrzymasz takie wsparcie, które sprawi, że egzamin będzie formalnością
Ponieważ naszym celem jest być jak najbliżej naszych podopiecznych, oferujemy usługi najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, byś spełnił swoje marzenia i otrzymał przepustkę na Wydział Medycyny w Koszycach.

Wszystko, o czym teraz powinieneś myśleć to zdobycie niezbędnej ilości punktów z testu. My zajmiemy się resztą.

Koszt egzaminu rekrutacyjnego wynosi 30 Euro. Podejdź do niego w Polsce i nie narażaj się na dodatkowe wydatki. Studiuj medycynę na Słowacji bez obaw o formalności. Pomożemy Ci w procesie rejestracji i rekrutacji. Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Dołącz do nas i tysięcy zadowolonych studentów medycyny w Koszycach.