...

Medycyna i Stomatologia w Koszycach, Uniwersytet Pavla Jozefa Šafárika

Egzamin wstępny na medycynę w Krakowie lub Warszawie – zdaj go w Polsce, studiuj na Słowacji!

Decyzja o podjęciu studiów za granicą wiąże się z licznymi formalnościami. Nasza agencja zupełnie za darmo pomoże Ci w pokonaniu wszelkich trudności. Jedną z nich niewątpliwie jest zdanie egzaminów wstępnych na wybraną uczelnię.

Kraków – 19.08.2023

Warszawa – 26.08.2023

Co zyskujesz nawiązując współpracę z nami?

Po pierwsze – egzamin kwalifikacyjny możesz napisać w Krakowie lub Warszawie

Zorganizujemy egzamin wstępny w Krakowie i Warszawie, byś już od nowego semestru mógł studiować na Wydziale Medycyny w Koszycach. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzisz czas oraz pieniądze.

Po drugie – otrzymasz pytania na egzamin wstępny

Jeśli zdecydujesz się przystąpić do egzaminu z nami, otrzymasz dodatkowe wsparcie zarówno na polu przygotowań merytorycznych, jak i w praktyce. Z odpowiednim wyprzedzeniem wyślemy Ci testy przygotowawcze, byś mógł na bieżąco przyswajać wiedzę. Wszystkie testy są skonstruowane na bazie pytań, które znajdą się na egzaminie.

Po trzecie – będziemy dla Ciebie wsparciem podczas przygotowywania się do egzaminów

Razem z utalentowanymi nauczycielami biologii i chemii przygotowaliśmy kurs online składający się z krótkich lekcji, dzięki którym zrozumiesz wszystkie pytania z bazy pytań. Dodatkowo możesz lepiej zaplanować swoją naukę dzięki nowemu e-bookowi, który pomoże Ci w przerobieniu całego materiału w zależności od tego, ile masz na to czasu.

Po czwarte – otrzymasz takie wsparcie, które sprawi, że egzamin będzie formalnością

Ponieważ naszym celem jest być jak najbliżej naszych podopiecznych, oferujemy usługi najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, byś spełnił swoje marzenia i otrzymał przepustkę na Wydział Medycyny w Koszycach.

Wszystko, o czym teraz powinieneś myśleć to zdobycie niezbędnej ilości punktów z testu. My zajmiemy się resztą.

Koszt egzaminu rekrutacyjnego wynosi 30 Euro. Podejdź do niego w Polsce i nie narażaj się na dodatkowe wydatki. Studiuj medycynę na Słowacji bez obaw o formalności. Pomożemy Ci w procesie rejestracji i rekrutacji. Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Dołącz do nas i tysięcy zadowolonych studentów medycyny w Koszycach.

Bądźmy w kontakcie

Zdecydowany, by zacząć nowy etap w życiu?

Podaj nam swój numer, oddzwonimy