Egzamin wstępny na medycynę w Krakowie – zdaj go w Polsce, studiuj na Słowacji!

Decyzja o podjęciu studiów za granicą, wiąże się z licznymi formalnościami. Nasza agencja, zupełnie za darmo, pomoże Ci w pokonaniu wszelkich trudności. Jedną z nich niewątpliwie jest zdanie egzaminów wstępnych na wybraną uczelnię.

Szczegóły: Krakow – egzamin wstępny 04. 08. 2018

Co zyskujesz nawiązując współpracę z nami? 

Po pierwsze – egzamin kwalifikacyjny odbywasz w Krakowie

Zorganizujemy egzamin wstępny w Krakowie, byś już od nowego semestru mógł studiować na Wydziale Medycyny w Koszycach. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzisz czas oraz pieniądze.

Po drugie – damy Ci pytania na egzamin wstępny

Jeśli zdecydujesz się przystąpić do egzaminu z nami, otrzymasz dodatkowe wsparcie zarówno na polu przygotowań merytorycznych, jak i w praktyce. Z odpowiednim wyprzedzeniem wyślemy Ci testy przygotowawcze, byś mógł na bieżąco przyswajać wiedzę. Wszystkie testy są skonstruowane na bazie pytań, które mogą znaleźć się na egzaminie.

Po trzecie – w prezencie dostaniesz darmowe konsultacje z biologii i chemii

Co więcej, każdy kto decyduje się na współpracę z nami będzie mógł skorzystać nieodpłatnie z jednogodzinnych konsultacji z biologii oraz chemii. Podczas nich możliwe będzie omówienie najtrudniejszych pytań, rozwianie wszelkich wątpliwości w danej dziedzinie.

Po czwarte – otrzymasz takie wsparcie, które sprawi, że egzamin będzie formalnością

Ponieważ naszym celem jest być jak najbliżej naszych podopiecznych, oferujemy usługi najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, byś spełnił swoje marzenia i otrzymał przepustkę na Wydział Medycyny w Koszycach.

Wszystko, o czym teraz powinieneś myśleć to zdobycie niezbędnej ilości punktów z testu. My zajmiemy się resztą.

Koszt egzaminu rekrutacyjnego wynosi 40 Euro. Podejdź do niego w Polsce i nie narażaj się na dodatkowe wydatki. Studiuj medycynę na Słowacji bez obaw o formalności. Pomożemy Ci w procesie rejestracji i rekrutacji. Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Dołącz do nas i tysięcy zadowolonych studentów medycyny w Koszycach.

Rejestracja