...

Medycyna i Stomatologia w Koszycach, Uniwersytet Pavla Jozefa Šafárika

Baza pytań

Baza pytań na egzamin wstępny na Wydział Lekarski w Koszycach 2024/2025

Wszystkich tegorocznych aplikantów chcielibyśmy poinformować, że na nadchodzących egzaminach wstępnych na uniwersytet w Koszycach będzie obowiązywać ta sama pula pytań, co w zeszłym roku.
Jeśli kupiłeś bazę pytań w zeszłym roku lub dwa lata temu, to do egzaminu możesz przygotowywać się z tych samych pytań.
Jeśli chciałbyś podejść do egzaminu wstępnego w tym roku, ale nie masz jeszcze bazy pytań, to możesz ją od nas kupić. Książka zawiera 600 pytań z biologii i 600 pytań z chemii i po zakupie jest przez nas przesyłana w formacie PDF. Wszystkich zainteresowanych zakupem bazy pytań lub zapisaniem się na jeden z egzaminów wstępnych prosimy o kontakt.

Podczas egzaminu wstępnego studenci odpowiadają na pytania wielokrotnego wyboru z chemii (100 pytań) i biologii (100 pytań). Maksymalna liczba punktów to 800. Bez względu na to, czy zgłaszasz się na stomatologię czy na medycynę ogólną, pytania z bazy będą identyczne. Możesz także skorzystać z kursu przygotowawczego Naukowców Dwóch, w którym omówione są wszystkie 1200 pytań z biologii i chemii w nagranych wcześniej zajęciach. Studenci mają też możliwość konsultacji odpowiedzi z autorami kursu.

Zdecydowałeś się studiować medycynę, stomatologię lub farmację na Słowacji? Kliknij tutaj, aby zapoznać się z procesem rekrutacyjnym krok po kroku oraz zobacz jak wiele mamy Ci do zaoferowania!

 

Ilość pytań: 600 pytań z biologii i 600 pytań z chemii
Ilość możliwych odpowiedzi przy każdym pytaniu: 8

Cena: Aktualna cena bazy pytań do Koszyc wynosi 100 zł. Przygotowaliśmy jednak specjalną promocję dla przyszłych studentów Wydziału Lekarskiego w Koszycach. Możesz kupić bazę pytań oraz e-book, który pomoże Ci się przygotować do egzaminu za łącznie 120 zł. E-book ma formę planera, który określa jak
najlepiej przygotować się do egzaminu wstępnego. Dodatkowo znajdziesz w nim cenne wskazówki, które pomogą w nauce. Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla aplikantów naszej agencji.

Zamówienie: info@medycynaslowacja.pl / +48 881 755 375

Bądźmy w kontakcie

Zdecydowany, by zacząć nowy etap w życiu?

Podaj nam swój numer, oddzwonimy