Uniwersytet Weterynarii i Farmacji w Koszycach

weteryna

UVLF w Koszycach jest jedyną instytucją w Republice Słowackiej, która oferuje kształcenie uniwersyteckie w zakresie weterynarii. Uniwersytet powstał w 1949 roku i oferuje studentom zagranicznym mozliwość uzyskania dyplomu uznawanego międzynarodowo na 3 poziomach. Na uniwersytecie studiuje ok. 2200 studentów, z czego 200 studentów studiuje program Weterynaria ogólna w języku angielskim.

Uniwersytet: Uniwersytet Weterynarii i Farmacji w Koszycach

Program studiów: Medycyna weterynaryjna

Studiendauer: 6 lat

Czesne: 8,000

Język wykładowy: język angielski

Opłata za postępowanie rekrutacyjne: 50€

Opłata rejestracyjna: 200 eur

Tytuł: DVM/ Doctor of Veterinary Medicine

Egzamin wstępny zdawa się z biologii i chemii

Liczba przyjętych studentów: 40

O programie studiówPlan kształcenia został przygotowany zgodnie z wytycznymi UE – 78/1027/EEC. Nacisk podczas studiów jest kładziony na kształcenie praktyczne i teoretyczne.

Referencje

Anna

Zadzwoniłam do agencji Petera, ponieważ nie rozumiałam jak poprawnie przeprowadzić proces nostryfikacji moich dokumentów. Peter w ciągu 10 minut wytłumaczył mi przez telefon na czym polega ten proces, a następnie wysłał maila z ogólnymi wskazówkami jak tego dokonać.

Anna
Wydział Lekarski Uniwersytetu Komeńskiego

Tarjei

Moja grupa jest najlepsza – wspieramy się wzajemnie, głównie w trudnych egzaminacyjnych chwilach. Studenci w naszej grupie są z takich krajów jak Polska, Norwegia, Szwecja i wielu innych krajów.

Tarjei
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie

Kristian Varga

JLF UK rozwija osobowość przyszłego lekarza nie tylko po stronie profesjonalnej, ale też wszystkich innych. Umożliwia studentom uczestnictwo w różnych pozauczelnianych aktywnościach, wyjazdach zagranicznych i przyczynia się do profesjonalnego wzrostu dobrze wykształconych specjalistów w swoich obszarach.

MUDr. Kristian Varga
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie Uniwersytetu Komeńskiego

Łukasz

Peter z MedycynaSlowacja.pl był bardzo pomocny w całym procesie aplikacji na studia i pokonywaniu wszelkich trudności w nowym mieście. Osoba, godna zaufania, gorąco polecam;)

Łukasz
Stomatologia, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Kommende Veranstaltungen

Wydziały partnerskie