Medycyna w Martinie (Wydział Lekarski Jesseniusa Uniwersytetu Komeńskiego)

Uczelnia w Martinie postanowiła zorganizować kurs przygotowujący dla wszystkich osób zainteresowanych podejściem do egzaminu wstępnego. Kurs odbędzie się w dwóch różnych przedziałach czasowych, aby każdy zainteresowany miał możliwość wyboru idealnej opcji.

Pierwszy kurs zaczyna się od 4 marca 2023 roku i będzie się odbywał w każdą sobotę aż do 1 kwietnia 2023 roku. Drugi kurs rozpocznie się 29 kwietnia 2023 roku i zakończy się 27 maja 2023 roku. Jest również możliwość uczęszczania w kursie 2 razy, jeśli jest taka potrzeba. Cena całego kursu wynosi 198€ i obejmuje objaśnienia terminów z biologii i chemii – można również zdecydować się na uczęszczanie wyłącznie na kurs z jednego przedmiotu (biologia lub chemia) i w tym wypadku cena wynosi 99€.

Konspekt szkolenia

1.  General and inorganic chemistry – Part I, Part II

2.  Cell Biology, Genetics

3.  Organic chemistry – Part I and Part II

4.  Biology of human body, Virtual exhibition of the Jessenius Faculty of Medicine

5. Biochemistry – Part I, Part II

Jeśli dany aplikant chciałby powtórzyć jeden lub oba przedmioty w drugim terminie, to w tym wypadku cena za jeden przedmiot to 66€. W cenę kursu wchodzą również materiały, możliwość dyskusji z przeprowadzającymi kurs oraz wykłady online. Osoby zainteresowane pierwszym terminem powinny zgłosić się i opłacić kurs do maksymalnie 26 lutego 2023 roku, deadline na drugi
termin to 22 kwietnia 2023 roku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub mailowo.

Bądźmy w kontakcie

Zdecydowany, by zacząć nowy etap w życiu?

Podaj nam swój numer, oddzwonimy