Zarejestruj się – to jest darmowe

Już dziś wykonaj pierwszy krok do studiowania medycyny na Słowacji. Dyplom, który uzyskasz jest oficjalnie uznawany we wszystkich państwach Unii Europejskiej.

Wyślij nam jeszcze dziś swoje imię, nazwisko, kontakt e-mailowy i telefoniczny oraz informację, który program studiów i miasto Cię interesuje. W ciągu kilku godzin skontaktujemy się z Tobą i pomożemy Ci z rejestracją. Ty możesz w pełni skoncentrować się na przygotowaniach do egzaminu wstępnego.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś po numerem telefonu 576706013 lub napisz do nas maila na info@medycynaslowacja.pl

Nasze usługi są w 100% darmowe. 

Pytania – Zakup pytania do procesu rekrutacyjnego – Koszyce, Bratysława

Referencje

Anna

Zadzwoniłam do agencji Petera, ponieważ nie rozumiałam jak poprawnie przeprowadzić proces nostryfikacji moich dokumentów. Peter w ciągu 10 minut wytłumaczył mi przez telefon na czym polega ten proces, a następnie wysłał maila z ogólnymi wskazówkami jak tego dokonać.

Anna
Wydział Lekarski Uniwersytetu Komeńskiego

Kristian Varga

JLF UK rozwija osobowość przyszłego lekarza nie tylko po stronie profesjonalnej, ale też wszystkich innych. Umożliwia studentom uczestnictwo w różnych pozauczelnianych aktywnościach, wyjazdach zagranicznych i przyczynia się do profesjonalnego wzrostu dobrze wykształconych specjalistów w swoich obszarach.

MUDr. Kristian Varga
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie Uniwersytetu Komeńskiego

Łukasz

Peter z MedycynaSlowacja.pl był bardzo pomocny w całym procesie aplikacji na studia i pokonywaniu wszelkich trudności w nowym mieście. Osoba, godna zaufania, gorąco polecam;)

Łukasz
Stomatologia, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Basia

Znalazłam ofertę medycynaslowacja.pl na YouTubie – szukałam informacji o szkole, a oni przeprowadzili świetne wywiady ze studentami, które bardzo pomogły mi w podjęciu decyzji. Skontaktowałam się z nimi i dowiedziałam się, jaka jest różnica w studiowaniu w Koszycach, Martinie i Bratysławie. Zachęcam każdego do skorzystania z ich pomocy.

Basia
Medycyna ogólna, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Maciek

Dzieki waszej agencji proces rekrutacyjny przebiegł bez żadnych problemów!

Maciek
Wydział Lekarski Jesseniusa Uniwersytetu Komeńskiego

Terminy i miejsce postępowania rekrutacyjnego

Wydziały partnerskie