Stomatologia na Słowacji – studia medyczne

zahnmedizin_studenten_kosice

Słowackie uniwersytety lekarskie co roku przyciągają rosnącą liczbę studentów zagranicznych z całego świata. Znajdziesz je w międzynarodowych rankingach szkół, takich jak IMED, WHO, FAIMER czy Avicenna.

Program studiów stomatologii na Słowacji  trwa 6 lat (12 semestrów). Absolwenci uzyskują tytuł lekarza dentysty (MDDr.), który uznawany jest na terenie całej Unii Europejskiej, łącznie z Polską. Studenci mają kontakt z pacjentami od pierwszego roku studiów, dzięki czemu potrafią zastosować uzyskane wiadomości teoretyczne w praktyce. Studenci zyskują odpowiednią wiedzę z zakresu przedmiotów przedklinicznych i klinicznych.

Opinie studentów:

Karolina, Pawel: Polscy studenci mówią o studiowaniu stomatologii na Słowacji

Czy warto studiować stomatologię na Slowacji?

Gdzie można studiować stomatologię na Słowacji?

Referencje

Anna

Zadzwoniłam do agencji Petera, ponieważ nie rozumiałam jak poprawnie przeprowadzić proces nostryfikacji moich dokumentów. Peter w ciągu 10 minut wytłumaczył mi przez telefon na czym polega ten proces, a następnie wysłał maila z ogólnymi wskazówkami jak tego dokonać.

Anna
Wydział Lekarski Uniwersytetu Komeńskiego

Kristian Varga

JLF UK rozwija osobowość przyszłego lekarza nie tylko po stronie profesjonalnej, ale też wszystkich innych. Umożliwia studentom uczestnictwo w różnych pozauczelnianych aktywnościach, wyjazdach zagranicznych i przyczynia się do profesjonalnego wzrostu dobrze wykształconych specjalistów w swoich obszarach.

MUDr. Kristian Varga
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie Uniwersytetu Komeńskiego

Łukasz

Peter z MedycynaSlowacja.pl był bardzo pomocny w całym procesie aplikacji na studia i pokonywaniu wszelkich trudności w nowym mieście. Osoba, godna zaufania, gorąco polecam;)

Łukasz
Stomatologia, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Basia

Znalazłam ofertę medycynaslowacja.pl na YouTubie – szukałam informacji o szkole, a oni przeprowadzili świetne wywiady ze studentami, które bardzo pomogły mi w podjęciu decyzji. Skontaktowałam się z nimi i dowiedziałam się, jaka jest różnica w studiowaniu w Koszycach, Martinie i Bratysławie. Zachęcam każdego do skorzystania z ich pomocy.

Basia
Medycyna ogólna, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Maciek

Dzieki waszej agencji proces rekrutacyjny przebiegł bez żadnych problemów!

Maciek
Wydział Lekarski Jesseniusa Uniwersytetu Komeńskiego

Terminy i miejsce postępowania rekrutacyjnego

Wydziały partnerskie