Z naszych bezpłatnych usług można korzystać nie tylko podczas procedury rekrutacyjne, ale także w trakcie studiów. Otrzymasz bezpłatnie usługi pod warunkiem, że zgłosisz się na studia przez naszą agencię (MedycynaSłowacja).
Możesz też zarejestrować się bezpośrednio, w tym przypadku nie otrzymasz żadnych zalet wymienionych poniżej.

Co wszystko możesz od nas dostać za darmo?

  • Niesiemy pomoc w trakcie całego procesu składania aplikacji – uzyskać dokładne informacje o potrzebnych dokumentach, jak ich wypełnić i do kiedy ich należy wysłać.
  • Zapewnimy Ci preferencyjne ceny tłumaczeń – nie płac więcej, jeśli nie musisz!
  • Przygotowanie do egzaminu wstępnego – nasz zespół nauczycielów pomoże Ci odpowiedzieć na wszystkie niejasności z chemii i biologii. Pierwsza lekcja jest za darmo!
  • Możliwość napisania egzaminu wstępnego do Koszyc w Polsce
  • Szukanie zakwaterowania – pomożemy Ci znaleźć mieszkanie lub pokój z innymi studentami
  • Stypendium dla naszych najlepszych studentów
  • Buddy system
  • Jeśli zachorujesz pomożemy Ci z załatwieniem – przebywamy bezpośrednio w Koszycach i jesteśmy do dyspozycji 24/7. Jeśli będziesz potrzebować pilnej pomocy lekarskiej, będziemy Ci towarzyszyć na pogotowie lub do szpitala.

Referencje

Anna

Zadzwoniłam do agencji Petera, ponieważ nie rozumiałam jak poprawnie przeprowadzić proces nostryfikacji moich dokumentów. Peter w ciągu 10 minut wytłumaczył mi przez telefon na czym polega ten proces, a następnie wysłał maila z ogólnymi wskazówkami jak tego dokonać.

Anna
Wydział Lekarski Uniwersytetu Komeńskiego

Tarjei

Moja grupa jest najlepsza – wspieramy się wzajemnie, głównie w trudnych egzaminacyjnych chwilach. Studenci w naszej grupie są z takich krajów jak Polska, Norwegia, Szwecja i wielu innych krajów.

Tarjei
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie

Kristian Varga

JLF UK rozwija osobowość przyszłego lekarza nie tylko po stronie profesjonalnej, ale też wszystkich innych. Umożliwia studentom uczestnictwo w różnych pozauczelnianych aktywnościach, wyjazdach zagranicznych i przyczynia się do profesjonalnego wzrostu dobrze wykształconych specjalistów w swoich obszarach.

MUDr. Kristian Varga
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie Uniwersytetu Komeńskiego

Łukasz

Peter z MedycynaSlowacja.pl był bardzo pomocny w całym procesie aplikacji na studia i pokonywaniu wszelkich trudności w nowym mieście. Osoba, godna zaufania, gorąco polecam;)

Łukasz
Stomatologia, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Terminy i miejsce postępowania rekrutacyjnego

Wydziały partnerskie