Medycyna i Stomatologia w Bratysławie (Wydział Lekarski Uniwersytetu Komeńskiego)

Medycyna i Stomatologia w Bratysławie (Wydział Lekarski Uniwersytetu Komeńskiego)

Materiały przygotowujące mają formę bazy pytań z chemii i z biologii. Wszystkie pytania, które pojawią się na egzaminie wstępnym w Koszycach albo w Bratysławie pochodzą z Twojego testowego zbioru. Za niepoprawną odpowiedź punkty nie są odejmowane.

Zdecydowałeś się studiować medycynę, stomatologię lub farmację na Słowacji? Kliknij tutaj, aby zapoznać się z procesem krok po kroku oraz zobacz jak wiele mamy Ci do zaoferowania!

Pytania do procesu rekrutacyjnego w Bratysławie

Wszyscy zainteresowani studiowaniem w Bratysławie muszą złożyć wymagane dokumenty i wziąć udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

Wydział Medyczny Uniwersytetu Komeńskiego w Bratysławie już wydał nową edycję pytań na egzamin wstępny na rok akademicki 2021/2022. Baza zawiera 750 pytań z biologii i 750 pytań z chemii.
Wszystkie pytania na egzaminie wstępnym zostaną wybrane właśnie z tej bazy, dlatego warto się w nią zaopatrzyć i dobrze przygotować się na nadchodzący test. Możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania pytań w formacie PDF. W tym roku egzamin wstępny, dokładnie jak w zeszłym roku, odbędzie się w sierpniu w formie online.
Najlepiej jest zaopatrzyć się w bazę pytań z wyprzedzeniem, aby dobrze przygotować się na egzamin wstępny i zwiększyć swoje szanse na dostanie się na swój wymarzony kierunek.

Uniwersytet posiada bazę składającą się z pytań, które pojawią się egzaminie wstępnym. Warto zacząć przygotowania z wyprzedzeniem, ponieważ ilość materiału jest spora. Bez względu na to czy wybierasz się na medycynę czy stomatologię, egzamin jest ten sam. Pytania możesz nabyć za pośrednictwem naszej agencji. Koszt dwóch książek (jedna z biologii, jedna z chemii) to 120 zł z wysyłką. W każdej z nich znajduje się 750 pytań z ośmioma możliwymi odpowiedziami (od „a” do „h”). Na egzaminie jednak losowane są tylko cztery opcje (od „a” do „d”).Podczas egzaminu wstępnego studenci odpowiadają na pytania wielokrotnego wyboru z chemii (100 pytań) i biologii (100 pytań). Maksymalnie można zdobyć 800 punktów. Bez względu na to, czy zgłaszasz się na stomatologię czy na medycynę ogólną, pytania z bazy będą identyczne.

Ilość pytań: 750 pytań z biologii i 750 pytań z chemii
Ilość możliwych odpowiedzi przy każdym pytaniu: 8
Ilość prawidłowych odpowiedzi: min. 1
Edycja: 2020
Liczba stron: 158

Cena: 120 zł 

Pytania do procesu rekrutacyjnego w Koszycach

Podczas egzaminu wstępnego studenci odpowiadają na pytania wielokrotnego wyboru z chemii (100 pytań) i biologii (100 pytań). Maksymalnie można zdobyć 800 punktów. Bez względu na to, czy zgłaszasz się na stomatologię czy na medycynę ogólną, pytania z bazy będą identyczne.

Koszyce, Słowacja: Postępowanie rekrutacyjne na rok akademicki 2021/2022

Bez względu na to, czy zgłaszasz się na stomatologię czy na medycynę ogólną, pytania z bazy będą identyczne.

Ilość pytań: 600 pytań z biologii i 600 pytań z chemii
Ilość możliwych odpowiedzi przy każdym pytaniu: 8
Ilość prawidłowych odpowiedzi: 0-4

Cena90zł

Zamówienie: info@medycynaslowacja.pl / +48881755375

Nazwa banku: BGZ BNP Paribas
Numer rachunku NRB: 94160014621838644160000001
Waluta: PLN
Nazwa odbiorcy: Piotr Zavacky
Adres: Narcisova 2, Košice 04011

Tytuł przelewu: „imię i nazwisko kandydata – pytania do Koszyc” albo „imię i nazwisko kandydata – pytania do Bratysławy”

Bądźmy w kontakcie

Zdecydowany, by zacząć nowy etap w życiu?

Podaj nam swój numer, oddzwonimy