...

Bazy pytań dla Koszyc i Bratysławy

Wydział Lekarski w Bratysławie Uniwersytet Komeńskiego i Wydział Lekarski w Koszycach udostępniają bazy pytań, które zawierają pytania z biologii i chemii. Obie bazy są skonstruowane w ten sam sposób: każde pytanie w bazie pytań ma 8 możliwych odpowiedzi. Na egzaminie, zamiast 8 odpowiedzi, pojawią się tylko 4. Pytania z bazy pytań pojawiają się w tej samej formie na prawdziwym egzaminie.

W odróżnieniu od egzaminu do Koszyc, egzamin wstępny do Bratysławy przewiduje punkty ujemne w przypadku wyboru niepoprawnej odpowiedzi. Aby zostać przyjętym na wydział lekarski w Bratysławie, należy uzyskać minimum 440 punktów (próg punktowy może zostać obniżony). W przypadku uczelni w Koszycach kandydat musi zdobyć około 570-600 punktów, aby liczyć na miejsce. Bazę pytań możesz kupić od nas – zainteresowanych prosimy o kontakt.

Zdecydowałeś się studiować medycynę, stomatologię lub farmację na Słowacji? Kliknij tutaj, aby zapoznać się z procesem krok po kroku oraz zobacz jak wiele mamy Ci do zaoferowania!

Baza pytań Wydziału Lekarskiego w Bratysławie

Wszyscy zainteresowani studiowaniem w Bratysławie muszą złożyć wymagane dokumenty i wziąć udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

Wydział Medyczny Uniwersytetu Komeńskiego w Bratysławie już wydał nową edycję pytań na egzamin wstępny na rok akademicki 2023/2024. Baza zawiera 750 pytań z biologii i 750 pytań z chemii.
Wszystkie pytania na egzaminie wstępnym zostaną wybrane właśnie z tej bazy, dlatego warto się w nią zaopatrzyć i dobrze przygotować się na nadchodzący test. Możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania pytań w formacie PDF. W tym roku egzamin wstępny, dokładnie jak w zeszłym roku, odbędzie się w sierpniu w formie online.
Najlepiej jest zaopatrzyć się w bazę pytań z wyprzedzeniem, aby dobrze przygotować się na egzamin wstępny i zwiększyć swoje szanse na dostanie się na swój wymarzony kierunek.

Uniwersytet posiada bazę składającą się z pytań, które pojawią się egzaminie wstępnym. Warto zacząć przygotowania z wyprzedzeniem, ponieważ ilość materiału jest spora. Bez względu na to czy wybierasz się na medycynę czy stomatologię, egzamin jest ten sam. Pytania możesz nabyć za pośrednictwem naszej agencji. W każdej z nich znajduje się 750 pytań z ośmioma możliwymi odpowiedziami (od „a” do „h”). Na egzaminie jednak losowane są tylko cztery opcje (od „a” do „d”).Podczas egzaminu wstępnego studenci odpowiadają na pytania wielokrotnego wyboru z chemii (100 pytań) i biologii (100 pytań). Maksymalnie można zdobyć 800 punktów. Bez względu na to, czy zgłaszasz się na stomatologię czy na medycynę ogólną, pytania z bazy będą identyczne.

Ilość pytań: 750 pytań z biologii i 750 pytań z chemii
Ilość możliwych odpowiedzi przy każdym pytaniu: 8
Ilość prawidłowych odpowiedzi: min. 1
Edycja: 2021

Cena: 99 zł 

Baza pytań Wydziału Lekarskiego w Koszycach

Podczas egzaminu wstępnego studenci odpowiadają na pytania wielokrotnego wyboru z chemii (100 pytań) i biologii (100 pytań). Maksymalnie można zdobyć 800 punktów. Bez względu na to, czy zgłaszasz się na stomatologię czy na medycynę ogólną, pytania z bazy będą identyczne. W przypadku uczelni w Koszycach kandydat musi zdobyć około 570 punktów, aby liczyć na miejsce.

Kurs online – zapewnij sobie miejsce do Koszyc

Bez względu na to, czy zgłaszasz się na stomatologię czy na medycynę ogólną, pytania z bazy będą identyczne.

Ilość pytań: 600 pytań z biologii i 600 pytań z chemii
Ilość możliwych odpowiedzi przy każdym pytaniu: 8
Ilość prawidłowych odpowiedzi: 0-4

Cena: Aktualna cena bazy pytań do Koszyc wynosi 100 zł. Przygotowaliśmy jednak specjalną promocję dla przyszłych studentów Wydziału Lekarskiego w Koszycach. Możesz kupić bazę pytań oraz e-book, który pomoże Ci się przygotować do egzaminu za łącznie 130 zł. E-book ma formę planera, który określa jak najlepiej przygotować się do egzaminu wstępnego. Dodatkowo znajdziesz w nim cenne wskazówki, które pomogą w nauce. Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla aplikantów naszej agencji.

Zamówienie: info@medycynaslowacja.pl / +48881755375

 

E-book: Egzamin wstępny na Wydział lekarski w Koszycach – przewodnik krok po kroku

Zdecydowaliśmy się przygotować dla kandydatów specjalny e-book – pierwszy taki na polskim rynku,
dzięki któremu możesz samodzielnie przygotować się do egzaminu wstępnego na wydział lekarski w Koszycach.
E-book przygotowali dr Filip Stanek i mgr Jakub Stanek znani inaczej jako Naukowców Dwóch – para braci zajmująca się prowadzeniem korepetycji z chemii, biologii, matematyki oraz fizyki dla osób na różnym poziomie zaawansowania.

Co znajdziesz w e-booku? Będziesz miał dostęp do wszystkich szczegółów dotyczących egzaminu wstępnego na Wydział Lekarski w Koszycach oraz znajdziesz tam porady i wskazówki na temat tego, w jaki sposób najlepiej przygotować się do poszczególnych pytań z chemii i biologii. Do tego e-book zawiera również dokładny plan nauki. Plan ma formę harmonogramu, który pomaga zaplanować naukę poszczególnych pytań – dostaniesz szczegółową rozpiskę dni przeznaczonych na naukę oraz ile czasu musisz przeznaczyć na powtórkę, aby przerobić cały materiał. E-book zapewni Ci pełną kontrolę nad nauką i zwiększy Twoje szanse na zdanie egzaminu wstępnego.
E-book ma 28 stron i jest obecnie dostępny z 50% zniżką dla kandydatów na UPJS w Koszycach. Książkę można kupić w naszej agencji lub bezpośrednio u Naukowców Dwóch.
Cena regularna: 100 zł
Cena promocyjna: 49,90 zł

Nazwa banku: BGZ BNP Paribas
Numer rachunku NRB: 94160014621838644160000001
Waluta: PLN
Nazwa odbiorcy: Piotr Zavacky
Adres: Narcisova 2, Košice 04011

Tytuł przelewu: „imię i nazwisko kandydata – pytania do Koszyc” albo „imię i nazwisko kandydata – pytania do Bratysławy”