Chcesz studiować medycynę, stomatologię lub farmację na Słowacji? Dowiedz się co trzeba zrobić i rozpocznij proces rekrutacyjny już dziś!

  1. Zadzwoń do nas (+48 881 755 375 ) lub napisz maila (info@medycynaslowacja.pl)
  2. Wyślemy Ci zestawienie wszystkich dokumentów wymaganych do zapisania się na egzamin wstępny
  3. Wyślemy Ci materiały, żebyś mógł sprawdzić, jak stoisz z przygotowaniami do egzaminu wstępnego. Otrzymasz nawet kieszonkowe jeśli zdobędziesz ponad 75% punktów.
  4. Dostarczysz nam dokumenty, a my potwierdzimy czy wszystko jest w porządku
  5. Uczelnia wyśle Ci list z zaproszeniem na egzamin wstępny
  6. Napiszesz egzamin wstępny – jeśli go zdasz, otrzymasz końcowe pismo
  7. Zajmiemy się Twoim procesem rekrutacyjnym, pomożemy założyć konto w banku, kupić kartę SIM, a także znaleźć zakwaterowanie.

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś! Pomagamy za darmo.

Referencje

Anna

Zadzwoniłam do agencji Petera, ponieważ nie rozumiałam jak poprawnie przeprowadzić proces nostryfikacji moich dokumentów. Peter w ciągu 10 minut wytłumaczył mi przez telefon na czym polega ten proces, a następnie wysłał maila z ogólnymi wskazówkami jak tego dokonać.

Anna
Wydział Lekarski Uniwersytetu Komeńskiego

Kristian Varga

JLF UK rozwija osobowość przyszłego lekarza nie tylko po stronie profesjonalnej, ale też wszystkich innych. Umożliwia studentom uczestnictwo w różnych pozauczelnianych aktywnościach, wyjazdach zagranicznych i przyczynia się do profesjonalnego wzrostu dobrze wykształconych specjalistów w swoich obszarach.

MUDr. Kristian Varga
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie Uniwersytetu Komeńskiego

Łukasz

Peter z MedycynaSlowacja.pl był bardzo pomocny w całym procesie aplikacji na studia i pokonywaniu wszelkich trudności w nowym mieście. Osoba, godna zaufania, gorąco polecam;)

Łukasz
Stomatologia, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Basia

Znalazłam ofertę medycynaslowacja.pl na YouTubie – szukałam informacji o szkole, a oni przeprowadzili świetne wywiady ze studentami, które bardzo pomogły mi w podjęciu decyzji. Skontaktowałam się z nimi i dowiedziałam się, jaka jest różnica w studiowaniu w Koszycach, Martinie i Bratysławie. Zachęcam każdego do skorzystania z ich pomocy.

Basia
Medycyna ogólna, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Maciek

Dzieki waszej agencji proces rekrutacyjny przebiegł bez żadnych problemów!

Maciek
Wydział Lekarski Jesseniusa Uniwersytetu Komeńskiego

Terminy i miejsce postępowania rekrutacyjnego

Wydziały partnerskie