Egzamin wstępny na medycynę w Koszycach – zdaj go w Polsce, studiuj na Słowacji!

Studia medyczne w Koszycach to szansa na spełnienie marzeń o zawodzie lekarza. Wysoki poziom nauczania, zajęcia prowadzone przez cenionych naukowców oraz liczne praktyki są gwarancją dobrego przygotowania do zawodu. Aby rozpocząć studia na koszyckiej uczelni należy zdać egzamin wstępny. Test przygotowany jest w języku angielskim, a jego forma jest czytelna i przyjemna dla przyszłego studenta. Nasza agencja umożliwi Ci podejście do egzaminu w Polsce, bez konieczności kosztownego wyjazdu na Słowację.

Decyzja o podjęciu studiów za granicą, wiąże się z licznymi formalnościami. Nasza agencja, zupełnie za darmo, pomoże Ci w pokonaniu wszelkich trudności. Jedną z nich niewątpliwie jest zdanie egzaminów wstępnych na wybraną uczelnię.

Jak wygląda egzamin kwalifikacyjny w Koszycach?

Jest to pisemny test, który składa się z dwustu pytań. Pierwsza połowa to zagadnienia z dziedziny biologii, drugą połowę stanowią pytania z chemii. Wiedza niezbędna do zdania egzaminu pokrywa się z materiałami szkoły średniej na poziomie rozszerzonym. Nie ma zatem konieczności kupowania drogich książek i spędzania godzin nad lekturami.
Test jest wielokrotnego wyboru – wszystkie pytania mają 4 możliwe odpowiedzi. Za jedno pytanie można uzyskać maksymalnie 4 punkty. Za błędnie udzielone odpowiedzi nie są odejmowane punkty. Całkowita liczba punktów to 800. Czas na rozwiązanie testu wynosi 2 godziny i 30 minut. Pytania na egzaminie wstępnym są wybrane losowo z ustalonej wcześniej puli pytań, do której otrzymasz dostęp.
Wyniki egzaminu maturalnego nie mają wpływu na rekrutację. Kryterium decydującym o przyjęciu maturzysty jest uzyskanie niezbędnego progu punktowego z egzaminu wstępnego. Próg punktowy ustalany jest na podstawie wyników zdobytych przez kandydatów danego roku. Aby dostać się na studia w poprzednich latach, wystarczyło uzyskać 600 punktów, czyli 75%.

Co zyskujesz nawiązując współpracę z nami? 

Po pierwsze – egzamin kwalifikacyjny odbywasz w Polsce

Matura oraz egzaminy wstępne to z pewnością emocjonujące chwile. Jesteśmy pewni, że pragniesz w tej sytuacji otaczać się najbliższymi, a ponadto jak najwięcej czasu spędzić na nauce, a nie dalekich wyjazdach. W związku z tym, ułatwimy Ci zadanie. Zorganizujemy egzamin wstępny w Polsce, byś już od nowego semestru mógł studiować na Wydziale Medycyny w Koszycach. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzisz czas oraz pieniądze.

Miejsce egzaminu: Kraków – 03.09.2019

Po drugie – damy Ci bezpłatne pytania na egzamin wstępny

Jeśli zdecydujesz się przystąpić do egzaminu z nami, otrzymasz dodatkowe wsparcie zarówno na polu przygotowań merytorycznych, jak i w praktyce. Z odpowiednim wyprzedzeniem wyślemy Ci testy przygotowawcze, byś mógł na bieżąco przyswajać wiedzę. Wszystkie testy są skonstruowane na bazie pytań, które mogą znaleźć się na egzaminie. Dostępna pula to 500 pytań z biologii oraz 500 pytań z chemii. Wszystkie udostępnimy Ci zupełnie za darmo! Na egzaminie otrzymasz 200 z tysiąca przerobionych pytań.

Po trzecie – w prezencie dostaniesz darmowe konsultacje z biologii i chemii

Co więcej, każdy kto decyduje się na współpracę z nami będzie mógł skorzystać nieodpłatnie z jednogodzinnych konsultacji z biologii oraz chemii. Podczas nich możliwe będzie omówienie najtrudniejszych pytań, rozwianie wszelkich wątpliwości w danej dziedzinie. Konsultacje dadzą Ci szansę na lepsze zrozumienie problematycznych kwestii i sprawią, że będziesz dobrze przygotowany do egzaminu kwalifikacyjnego.

Po czwarte – otrzymasz takie wsparcie, które sprawi, że egzamin będzie formalnością

Ponieważ naszym celem jest być jak najbliżej naszych podopiecznych, oferujemy usługi najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, byś spełnił swoje marzenia i otrzymał przepustkę na Wydział Medycyny w Koszycach. W naszym pakiecie przygotowawczym do egzaminu znajdziesz bezpłatny e-book oraz tutoriale na wybrane pytania z postępowania rekrutacyjnego. Przygotowując się do egzaminu wstępnego z nami, jego pozytywny rezultat jest niemal pewien.

Wszystko, o czym teraz powinieneś myśleć to zdobycie niezbędnej ilości punktów z testu. My zajmiemy się resztą.

Koszt egzaminu rekrutacyjnego wynosi 40 Euro. Podejdź do niego w Polsce i nie narażaj się na dodatkowe wydatki. Studiuj medycynę na Słowacji bez obaw o formalności. Pomożemy Ci w procesie rejestracji i rekrutacji. Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Dołącz do nas i tysięcy zadowolonych studentów medycyny w Koszycach.

Referencje

Anna

Zadzwoniłam do agencji Petera, ponieważ nie rozumiałam jak poprawnie przeprowadzić proces nostryfikacji moich dokumentów. Peter w ciągu 10 minut wytłumaczył mi przez telefon na czym polega ten proces, a następnie wysłał maila z ogólnymi wskazówkami jak tego dokonać.

Anna
Wydział Lekarski Uniwersytetu Komeńskiego

Kristian Varga

JLF UK rozwija osobowość przyszłego lekarza nie tylko po stronie profesjonalnej, ale też wszystkich innych. Umożliwia studentom uczestnictwo w różnych pozauczelnianych aktywnościach, wyjazdach zagranicznych i przyczynia się do profesjonalnego wzrostu dobrze wykształconych specjalistów w swoich obszarach.

MUDr. Kristian Varga
Wydział Lekarski Jesseniusa w Martinie Uniwersytetu Komeńskiego

Łukasz

Peter z MedycynaSlowacja.pl był bardzo pomocny w całym procesie aplikacji na studia i pokonywaniu wszelkich trudności w nowym mieście. Osoba, godna zaufania, gorąco polecam;)

Łukasz
Stomatologia, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Basia

Znalazłam ofertę medycynaslowacja.pl na YouTubie – szukałam informacji o szkole, a oni przeprowadzili świetne wywiady ze studentami, które bardzo pomogły mi w podjęciu decyzji. Skontaktowałam się z nimi i dowiedziałam się, jaka jest różnica w studiowaniu w Koszycach, Martinie i Bratysławie. Zachęcam każdego do skorzystania z ich pomocy.

Basia
Medycyna ogólna, Wydział Lekarski w Koszycach UPJŠ

Maciek

Dzieki waszej agencji proces rekrutacyjny przebiegł bez żadnych problemów!

Maciek
Wydział Lekarski Jesseniusa Uniwersytetu Komeńskiego

Wydziały partnerskie